Velkommen til vårt påmeldingssystem

Welcome to our booking system

For å fortsette, velg ønsket arrangement
To continue, choose desired activity
Namn / Name Fra / From Til / To Nedre aldersgrense /
Minimum age
Ledig /
Available
Ungdomsweekend27.10.201729.10.20171410
Vedfyrt bakerovn kurs med Else (Sprossa) lÝrdag 4 november04.11.201704.11.2017Ingen / None6
Voksenweekend10.11.201712.11.2017186
Ungdomsweekend24.11.201726.11.20171412
Ungdomsweekend26.01.201828.01.20181412
Ungdomsweekend23.02.201825.02.20181412
Rideleir veke 2809.07.201813.07.20181416
Rideleir veke 2916.07.201820.07.20181216
Rideleir veke 3023.07.201827.07.20181216
Rideleir veke 3130.07.201803.08.20181216